fot. msz.gov.pl

MSZ: życie Polki rannej na Zakynthos niezagrożone

Życie Polki rannej w wypadku quada na greckiej wyspie Zakynthos nie jest zagrożone – poinformowała PAP w niedzielę rzeczniczka Ministerstwa Spraw Zagranicznych Ewa Suwara.

Jak podała rzeczniczka, powołując się na informacje z późnego wieczora w sobotę, „kobieta jest ranna, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo”.

W piątek na greckiej wyspie Zakynthos, położonej na Morzu Jońskim, doszło do wypadku z udziałem pary Polaków – podczas przejażdżki quadem mężczyzna i kobieta zderzyli się z innym pojazdem. Jak informowały greckie media, 28-letni Polak zginął, a jego żona trafiła do szpitala w stanie ciężkim.

Służby konsularne pozostają w kontakcie z bliskimi ofiar oraz organizatorem wycieczki.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl