fot. Monika Tomaszek

Modlitwa za Radio Maryja

Przed Kancelarią Premiera odbyło się spotkanie, na którym objęto modlitwą Radio Maryja i dzieła przy nim powstałe. To odpowiedź na atak skierowany na Fundację „Lux Veritatis”.  

Dokładnie 6 lat temu rolnicy i leśnicy zorganizowali przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów tzw. Zielone Miasteczko. Był to protest przeciw polityce rządu PO – PSL, która prowadziła do wyprzedaży polskiej ziemi i oraz prywatyzacji lasów państwowych. Protest rozpoczęła modlitwa – przypominał o. Jerzy Garda.

– Cieszę się, że rolnicy zaczęli swoją walkę o polską ziemię właśnie modlitwą, z Panem Bogiem. To najważniejszy oręż, oręż modlitwy różańcowej – dodał. 

W tym samym miejscu odbyła się modlitwa w intencji Radia Maryja i związanych z nim dzieł. To odpowiedź na ataki na Fundację „Lux Veritatis” ze strony organizacji Watchdog Polska.

– Serdeczne podziękowania na ręce o. Tadeusza Rydzyka CSsR, całej TV Trwam i wszystkich. Zapewniamy o modlitwie, zapewniamy o wstawiennictwie – mówił przedstawiciel rolników Andrzej Śniegula.

Uczestnicy spotkania skierowali listy do najwyższych władz w Polsce, w których proszą o zainteresowanie się sprawą nękania Fundacji „Lux Veritatis”.

 

TV Trwam News

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl