fot. PAP/Piotr Nowak

Min. Z. Ziobro: Zachód wyhodował potwora

„To Zachód wyhodował potwora” – mówi w wywiadzie dla „Naszego Dziennika” minister sprawiedliwości, Prokurator Generalny, Zbigniew Ziobro.

Minister Zbigniew Ziobro stanowczo potępił politykę Unii Europejskiej, która – w jego ocenie – wykarmiła imperialistyczne monstrum, stosując metody stalinowskie.

„Zabija nieprzychylnych dziennikarzy, neguje prawdy historyczne o zbrodniach Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich, napada na Gruzję i Ukrainę. Te mordy i najazdy przecież musiał zatwierdzać Władimir Putin. I mimo że wszyscy wiedzą, że to międzynarodowy bandyta, państwa Unii Europejskiej prowadziły z nim biznes” – powiedział minister Zbigniew Ziobro.

Minister Zbigniew Ziobro powiedział, że nawet dowody świadczące o rosyjskich zbrodniach wobec dzieci na Ukrainie nie przeszkadzają Berlinowi po cichu wspierać Moskwę poprzez blokowanie dostaw ciężkiego uzbrojenia.

„Unia Europejska znowu wprowadziła dziurawe sankcje i każdego dnia Władimir Putin dostaje od niej miliard euro, głównie za sprawą kontraktów niemieckich. Powtarzam, każdy dzień to jeden miliard więcej dla Władimira Putina. Ma więc za co prowadzić wojnę” – akcentował minister sprawiedliwości.

Według ministra jest to przejaw polityki Berlina, która zakłada dominację Niemiec w Unii Europejskiej opartą na współpracy strategicznej z Rosją.

TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl