fot. PAP/Adam Warżawa

Min. T. Kościński: Projekt budżetu na 2021 r. przedstawimy w środę na posiedzeniu rządu

Ministerstwo Finansów zaprezentuje projekt budżetu na 2021 rok podczas środowego posiedzenia Rady Ministrów – poinformował na antenie Radia Gdańsk minister finansów Tadeusz Kościński.

„Budżet na 2021 r. będziemy prezentowali w środę na Radzie Ministrów. (…) Do piątku, w tym tygodniu, projekt musi trafić do Rady Dialogu Społecznego” – powiedział Tadeusz Kościński.

„Deficyt przyszłorocznego budżetu będzie pochodną tegorocznego. (…) Do końca września musimy złożyć projekt budżetu do Sejmu i wtedy będzie wiadomo, jaki jest prognozowany deficyt na przyszły rok” – dodał.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl