fot. twitter.com/MRPiPS_GOV_PL

Min. M. Maląg w liście z okazji 29. urodzin toruńskiej rozgłośni: Istotną częścią Dzieła jest Rodzina Radia Maryja dająca słuchaczom oparcie i pomoc w kłopotach

Marlena Maląg, minister rodziny i polityki społecznej, podziękowała za wszystkie lata działalności Radia Maryja z okazji 29. rocznicy powstania rozgłośni. „Już niemal od trzech dekad ta katolicka rozgłośnia niestrudzenie broni wartości, ukazując chrześcijańską wizję przeznaczenia człowieka” – napisała minister rodziny.

Minister rodziny i polityki społecznej w liście skierowanym do Dyrektora Radia Maryja, zwróciła uwagę na rolę toruńskiej rozgłośni w kształtowaniu polskiego społeczeństwa.

„Już niemal od trzech dekad ta katolicka rozgłośnia niestrudzenie broni wartości, ukazując chrześcijańską wizję przeznaczenia człowieka. I choć najważniejsza jest modlitwa, to Radio niesie również nadzieję chorym, budzi do miłości małżonków, ewangelizuje młodych i starszych. Istotną częścią Dzieła jest Rodzina Radia Maryja, dająca słuchaczom oparcie i pomoc w kłopotach” – podkreśliła Marlena Maląg.

Minister rodziny złożyła gratulacje o. Tadeuszowi Rydzykowi CSsR oraz wszystkim pracownikom Radia Maryja. Polityk życzyła także sił i zdrowia potrzebnych do dalszej posługi.

„Niech Ojcu Dyrektorowi, całemu zespołowi Radia oraz wszystkim jego słuchaczom towarzyszy pełnia błogosławieństw Patronki – Najświętszej Maryi Panny” – akcentowała minister Marlena Maląg.

 

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl