fot. twitter.com

Min. M. Dworczyk: Prof. Norbert Maliszewski został szefem Centrum Analiz Strategicznych

Centrum Analiz Strategicznych ma nowego szefa, prof. Norbert Maliszewski będzie odpowiedzialny za kompleksowe wsparcie w realizacji strategii określonej w expose premiera Mateusza Morawieckiego – poinformował w czwartek szef KPRM Michał Dworczyk.

„Centrum Analiz Strategicznych ma nowego Szefa. Prof. Norbert Maliszewski będzie odpowiedzialny za kompleksowe wsparcie w realizacji strategii określonej w exposé. Przed nami wiele wspólnych wyzwań” – napisał Michał Dworczyk w czwartek na Twitterze.

Centrum Analiz Strategicznych jest organem pomocniczym Prezesa Rady Ministrów do opracowywania projektów strategii polityk publicznych, a także opiniowania projektów zgłaszanych do wykazu prac legislacyjnych i programowych Rady Ministrów.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl