fot. twitter.com/pisorgpl

„Masz prawo do europejskiego poziomu życia” – hasłem PiS na wybory do PE

„Masz prawo do europejskiego poziomu życia” – tak brzmi hasło PiS-u na eurowybory. Bilbord zaprezentował w poniedziałek szef sztabu wyborczego partii rządzącej europoseł Tomasz Poręba.

Polityk wskazał, że hasło, które widnieje na plakacie to „kwintesencja rządów PiS”. Bilbordy zawisną we wszystkich miejscowościach w Polsce. Tomasz Poręba przypomniał podjęte już działania przez rząd, które mają zapewnić Polakom europejski poziom życia. To m.in. program Rodzina 500 plus, obniżenie wieku emerytalnego czy obniżka podatku CIT. Szef sztabu wyborczego PiS poinformował, że jeszcze w tym tygodniu opinia publiczna pozna kolejne, nowe propozycje.

Będziemy robić wszystko, żeby w kolejnych latach ten europejski poziom życia tutaj w naszym kraju miał miejsce, żeby Polacy mogli się czuć jako członkowie Unii Europejskiej, którzy na tym europejskim poziomie, właśnie dzięki rządom Prawa i Sprawiedliwości żyją. My wystawiamy mocną drużynę. Wystawiamy sprawdzonych polityków, ludzi, którzy będą się w Unii Europejskiej bić, zabiegać, będą o te interesy polskie walczyć. Będą jeszcze w tym tygodniu pewne takie ciekawe propozycje Prawa i Sprawiedliwości, które myślę przykują uwagę – mówił poseł Tomasz Poręba.

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się w Polsce 26 maja. Wówczas wybierzemy 52 europosłów. W całej Unii Europejskiej głosowanie zostanie przeprowadzone w dniach od 23 do 26 maja. Europejczycy wyłonią w sumie 705 europosłów.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl