fot. M. Marek/Nasz Dziennik

Mary Wagner w więzieniu: módlcie się za nasze dzieci

Mary Wagner spędzi Święta Bożego Narodzenia w więzieniu – informuje portal stopaborcji.pl. Kanadyjska obrończyni życia została aresztowana 12 grudnia we wspomnienie Matki Bożej z Guadalupe – patronki życia.

Mary weszła do kliniki aborcyjnej w Toronto o godz. 9.10, aby łagodnie sugerować matkom, żeby wybrały życie zamiast zabijanie swoich nienarodzonych dzieci w wyniku aborcji. Dziewczynom jak zwykle wręczała róże. O godz. 10 przybyła policja wezwana przez personel kliniki aborcyjnej i wyprowadziła Mary poza teren budynku. Policjanci zostawili Mary, lecz obserwowali ją z ukrycia. Mary Wagner weszła jeszcze raz do kliniki aborcyjnej, aby namawiać kobiety, by nie dokonywały aborcji. Wtedy po raz drugi weszła policja i zakuła ją w kajdanki. Obserwujący całe zajście przyjaciele zdołali zawołać do Mary: „Niech cię Bóg błogosławi, a  Matka Boża ma w swojej opiece”.

Mary Wagner została odwieziona policyjnym radiowozem na posterunek policji. Wcześniej wzięła udział we Mszy św., przygotowując się do tej konfrontacji ze złem. Po aresztowaniu przebywała całą noc na lokalnym posterunku policji, Mary odmówi wyjścia za kaucją. Prawdopodobnie zostanie przewieziona do więzienia dla kobiet Vanier Center w Milton koło Toronto (gdzie ostatnio przebywała). Dołączy tam do innej obrończyni życia – Lindy Gibbons, która była aresztowana 2 września 2015 r. i jest wciąż w więzieniu do czasu rozprawy, która wyznaczona jest na 16 stycznia 2016. Zatem Mary i Linda będą przybywać razem w więzieniu w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Mary prosi wszystkich, którzy będą czytać te wiadomości, aby położyć szczególny nacisk na nienarodzone dzieci i ich matki, aby one zmieniły swe serca i wyraziły skruchę. „Drodzy przyjaciele i czytelnicy, módlmy się za nasze anioły życia, za Mary i Lindę, aby ich odważne świadectwo przyniosło w Kanadzie owoce w postaci uratowanych istnień ludzkich, uwrażliwionych serc i nawróconych dusz.”

Napiszmy na Święta kartkę lub list do Mary Wagner i Lindy Gibbons, aby czuły, że Polacy są z nimi.

Adres do więzienia:
Mary Wagner , Vanier CW , Box 1040, 655 Martin Street,
Milton ON L9T 5E6, Canada

Mary Wagner była w Polsce w dniach 3-17 października 2014r., gdzie w wielu miastach dawała świadectwo swojej heroicznej walki o życie nienarodzonych dzieci, których 100 tys. co roku jest zabijanych w wyniku aborcji w Kanadzie.

Jacek Kotula/stopaborcji.pl/RIRM

drukuj