„Majówki” na Campus Misericordiae

Wolontariusze Światowych Dni Młodzieży zapraszają na niedzielne Nabożeństwa Majowe, które odbędą się na Campus Misericordiae w Brzegach. Pierwsza odbędzie się dziś o godzinie 20.00. Kolejne będą organizowane: 8, 15, 22 i 29 maja.

Dziś rozważania poprowadzą duchowni wielickich parafii: ks. Piotr Burtan z Parafii św. Klemensa oraz o. Mariusz Tabor z Parafii św. Franciszka z Asyżu. Specjalną oprawę muzyczną na tę okazję przygotowuje schola parafii w Strumianach, a  także grupa muzyczna o. Mariusza Tabora.

„Światowe Dni Młodzieży zbliżają się wielkimi krokami. Pragniemy, by stały się wspaniałym duchowym przeżyciem, które zmieni nas na lepsze i na długo pozostanie w pamięci. Aby już teraz dobrze przygotować się do tego wyjątkowego spotkania z papieżem Franciszkiem, wieliccy wolontariusze Światowych Dni Młodzieży zapraszają na niedzielne Nabożeństwa Majowe, które odbędą się na Campus Misericordiae w Brzegach” – zapowiadają organizatorzy.

Majówki rozpoczną cykl modlitewnych spotkań, które potrwają do sobotniego czuwania z Ojcem Świętym oraz Mszy Posłania w niedzielę 31 lipca 2016 r.

majowka-na-campus-misericoriae

Kliknij, aby powiększyć

RIRM/campusmisericordiae.pl

drukuj