Macierewicz podtrzymuje swoje stanowisko

Maciej Lasek Szef  Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych, proponuje by zamiast wspólnej debaty eksperci zespołu parlamentarnego ds. katastrofy smoleńskiej indywidualnie rozmawiali z ekspertami rządowej komisji.

Poseł Antoni Macierewicz szef parlamentarnego zespołu podtrzymuje jednak swoje stanowisko i ponawia zaproszenie do udziału w debacie naukowej zaplanowanej na 5 lutego.

-Rodziny chcą się naradzić w sprawie postępowania w związku ze śledztwem. Ono może mieć przełomowe znaczenie w całym śledztwie smoleńskim, ze względu na fakt, iż dotyczy jednej z najważniejszych spraw, mianowicie pokaże zapewne naciski polityczne, które rozstrzygnęły o tym, że prokuratorzy nie spełnili najważniejszego obowiązku jaki mieli w związku z tragedią smoleńską, mianowicie nie ustalili przyczyn śmierci ofiar tej straszliwej katastrofy. Jak doszło do tego, a to jest przecież podstawowy przedmiot tego śledztwa – mówił Antoni Macierewicz.

 

Wypowiedź Antoniego Macierewicza:


Pobierz Pobierz

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl