fot. PAP/Piotr Nowak

M. Dworczyk: premier na godz. 19.00 zwołał sztab kryzysowy w KPRM

Premier Mateusz Morawiecki na godz. 19.00 zwołał sztab kryzysowy w KPRM – poinformował szef KPRM Michał Dworczyk. Wezmą w nim udział m.in. ministrowie: środowiska – Henryk Kowalczyk, obrony narodowej – Mariusz Błaszczak i zdrowia – Łukasz Szumowski.

Michał Dworczyk poinformował na konferencji prasowej, że na dziś godzinę 19.00 premier Mateusz Morawiecki zwołał sztab kryzysowy w KPRM w związku z awarią w Warszawie kolektorów oczyszczalni ścieków „Czajka”.

Jak dodał, udział w nim wezmą: minister środowiska Henryk Kowalczyk, minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak, minister zdrowia Łukasz Szumowski i główny inspektor sanitarny Jarosław Pinkas.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl