Łotwa: MSZ wzywa obywateli do pilnego opuszczenia Rosji

MSZ Łotwy wezwało w środę łotewskich obywateli do jak najszybszego opuszczenia terytorium Federacji Rosyjskiej i odradziło podróże do tego kraju. Apel uzasadniono pogarszającą się sytuacją bezpieczeństwa.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Łotwy zaapelowało o pilne opuszczenie Rosji i wzywa, by nie jeździć do tego kraju ze względu na sankcje międzynarodowe, możliwe pogorszenie się międzynarodowej sytuacji bezpieczeństwa i ograniczone możliwości opuszczenia Rosji – podała LETA.

Szef MSZ, Edgars Rinkeviczs, podkreślił, że ten „powtórny i stanowczy” apel związany jest z eskalacją sytuacji międzynarodowej.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl