fot. PAP

LOT od dłuższego czasu omija wschodnią Ukrainę

Polskie Linie Lotnicze LOT już od dłuższego czasu omijają rejony opanowane przez separatystów. Ze względu na zaostrzenie konfliktu na Ukrainie pasażerowie lecący w najbliższym czasie do Odessy, Lwowa i Kijowa mogą bezpłatnie zmienić rezerwacje.

Polskie Linie Lotnicze LOT już od dłuższego czasu omijają wschodnią Ukrainę, gdzie trwają walki między siłami rządowymi a prorosyjskimi separatystami.

Od dawna nie latamy w tamtym regionie , zmieniliśmy trasy dwóch lotów już kilka miesięcy temu, ze względu na konflikt jeszcze wtedy na Krymie to jest lot do Tibilisi i do Erewania. Przesunęliśmy ich trasy  bardziej na południe. Odbywają się nad Morzem Czarnym i nad Turcją. Poza tym nie realizujemy żadnych lotów w tamtym kierunku – powiedział Robert Moreń,  szef Biura Komunikacji Korporacyjnej Spółki  PLL LOT.

Ze względu na zaostrzenie konfliktu na Ukrainie, pasażerowie PLL LOT mający wykupione bilety na trasie z Warszawy do Odessy, Lwowa i Kijowa do 15 sierpnia mogą bezpłatnie zmienić rezerwację i wybrać inny dowolny termin podróży w ciągu kolejnych 12 miesięcy. Zmiana dotyczy biletów zakupionych przed 17 lipca. Aby z niej skorzystać pasażerowie mogą zadzwonić do Call Center LOT-u.

TV Trwam News

 

drukuj