fot. KM PSP Toruń

Kujawsko-pomorskie: 13 zastępów straży walczy z pożarem po wybuchu i zawaleniu się domu

13 zastępów straży pożarnej walczy z pożarem po wybuchu w domu jednorodzinnym w Toruniu. Budynek uległ zawaleniu. Trwa akcja ratunkowa. Służby nie mają jeszcze informacji o osobach poszkodowanych.

„Do wybuchu doszło w budynku jednorodzinnym przy ulicy Wybickiego w Toruniu. Dom całkowicie się zawalił i płonie. Na miejscu mamy 13 zastępów straży pożarnej. Na tę chwilę nie wiemy nic o osobach poszkodowanych” – powiedział PAP dyżurny z Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu.

Dodał, że wszystkie działania służb są nakierowane na poszukiwania ewentualnych osób poszkodowanych.

Przyczyna wybuchu także nie jest jeszcze znana.

„Przeprowadzana jest ewakuacja osób z budynków sąsiednich. Tam też doszło do zniszczeń m.in. powybijania szyb. Nie wiadomo też, czy nie zostały uszkodzone ściany” – dodał dyżurny.

PAP

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl