Książka o homo-pingwinach ma trafić do przedszkoli w Słupsku

Do szkół i przedszkoli w Słupsku ma trafić książka o homoseksualnych pingwinach. Miastem rządzi zdeklarowany homoseksualista Robert Biedroń.

Chodzi o książkę Justina Richardsona i Petera Parnella pt.: „Z Tango jest nas troje”. Opisuje ona historię dwóch pingwinów samców wspólnie wychowujących pisklę. O sprawie napisał portal „wpolityce.pl”.

Jest to publikacja jawnie promująca i propagująca zachowania homoseksualne, a także związki jednopłciowe – podkreśla Anna Mrowińska, radna Prawa i Sprawiedliwości ze Słupska.  

– Jest to zaburzanie prawdziwego, właściwego odbioru rodziny, ponieważ ta książka pokazuje, że „alternatywną” formą rodziny składającej się z kobiety i mężczyzny, może być układ czy związek dwóch osób tej samej płci. Książka ewidentnie promuje związki jednopłciowe, a przy okazji – w mojej ocenie – jest jakby gruntem przygotowującym społeczeństwo do akceptacji takich właśnie rozwiązań. To jest ewidentna indoktrynacja homoseksualna – ocenia Anna Mrowińska.

Polityk napisała w tej sprawie list otwarty do dyrektorów placówek oświatowych.

Robert Biedroń, prezydent Słupska, nie komentuje sprawy, ale jak napisał portal wpolityce.pl, prowadził on wcześniej wydawnictwo, które wydało kontrowersyjną publikację. Bieroń reklamował także książkę o pingwinach-homoseksualistach na swoim profilu w mediach społecznościowych. Co więcej, jedno ze słupskich stowarzyszeń rozdawało książkę: „Z Tango jest nas troje” rodzicom w ramach lekcji tzw. tolerancji – informuje portal.

RIRM

drukuj