Koordynatorzy służb specjalnych z krajów europejskich rozmawiali o zagrożeniach ze strony Rosji

Kilkunastu koordynatorów służb specjalnych z krajów europejskich rozmawiało w Warszawie na temat zagrożeń ze strony Rosji – powiedział PAP rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn. Spotkanie, które odbyło się w ubiegłym tygodniu, miało niejawny charakter.

Rzecznik potwierdził w środę PAP wcześniejsze nieoficjalne informacje IAR. Czternastu koordynatorów przyjechało do Polski na zaproszenie ministra Mariusza Kamińskiego – podał.

„Rozmowa skupiła się na różnorodnych aspektach związanych z zagrożeniem rosyjskim” – dodał Stanisław Żaryn.

wyjaśnił, że do spotkania doszło w ubiegłym tygodniu, nie informowano o nim wcześniej, ze względu na niejawny charakter spotkania. Rozmowy odbywały się w formacie tzw. Grupy Paryskiej – zapewniającej współdziałanie sojuszniczych służb specjalnych po zamachach terrorystycznych w Europie.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl