Konkurs wiedzy o św. s. Faustynie

Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej przy współpracy z Wydziałem Teologicznym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie organizuje ogólnopolski Konkurs Wiedzy o św. Siostrze Faustynie dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Konkurs jest wyrazem wdzięczności za dar życia i posłannictwa Świętej Siostry Faustyny, za Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia i za Światowe Dni Młodzieży w Krakowie, których patronką była św. Faustyna.

Szkolny etap konkursu przypada na 12 stycznia 2017 roku dla szkół gimnazjalnych oraz na 13 stycznia 2017 roku dla Liceum i Technikum.

Wszyscy zainteresowani mają możliwość wysyłania zgłoszeń do 30 listopada bieżącego roku.

Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, ks. prof. dr hab. Stanisław Dziekoński.

www.faustyna.pl/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl