fot. pixabay.com

Konferencja „Potęga lecznicza żywności roślinnej i probiotyków” już w sobotę

O potędze leczniczej pochodzącej z żywności roślinnej oraz probiotyków opowiedzą specjaliści już w najbliższą sobotę, 27 kwietnia, w Ośrodku Wypoczynkowym Rejs w Charzykowym. Organizatorem wydarzenia jest Regionalne Centrum Mikroorganizmów Brunka Natural, ProBiotics Polska oraz Instytut Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Maryja i TV Trwam.  

Podczas konferencji „Potęga lecznicza żywności roślinnej i probiotyków” – jak wskazują organizatorzy – dowiemy się, jak pochodzenie żywności wpływa na zdrowie człowieka, ale także:

Jak ważna jest jakość spożywanych przez nas produktów, jak wspierać właściwą pracę naszego organizmu poprzez budowanie zdrowego mikrobiomu oraz co kryje się za powiedzeniem „jesteś tym, co jesz” – dodają.

Na uczestników czekają także ciekawe dyskusje i prelekcje.

Naszym wyjątkowym gościem będzie dr Ewa Dąbrowska – zwrócili uwagę organizatorzy.

Jednak oprócz znanej doktor, która jest propagatorką postu warzywno-owocowego uczestnicy będą mogli również usłyszeć o tym, że zdrowie zaczyna się w glebie. Prelekcję w tym temacie wygłosi Sławomir Gacka, prezes firmy ProBiotics Polska.  Natomiast o pożytecznych mikroorganizmach w domu i ogrodzie opowie Marek Brunka. Na to, że suplementy diety nie zastąpią wysokiej jakości żywności zwróci uwagę prof. dr hab. inż. Agnieszka Bartoszek. Ostatnie wystąpienie będzie poświęcone wspieraniu mikrobiomu człowieka z probiotechnologią, które wygłosi Agnieszka Brunka, dietetyk.

Organizatorem wydarzenia jest Regionalne Centrum Mikroorganizmów Brunka Natural, ProBiotics Polska oraz Instytut Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej.

Rejestracja na konferencję odbywa się online , a także telefonicznie pod numerem telefonu: 506-567-631.

Konferencja odbędzie się w Ośrodku Wypoczynkowym Rejs, ul.Długa 89, 89-606 Charzykowy.

radiomaryja.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

drukuj

Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl