Konferencja ekspercka na temat Wojsk Obrony Terytorialnej

W poniedziałek, 21 listopada br., w godz. 10.00 – 15.00, na terenie Akademii Sztuki Wojennej w podwarszawskim Rembertowie odbędzie się konferencja ekspercka pt. „Wojska Obrony Terytorialnej Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej”.

Konferencję poprzedzi apel uczniów klas mundurowych z udziałem ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza oraz pokaz sprzętu Polskiej Grupy Zbrojeniowej dedykowanego dla wojsk OT.

W programie konferencji zaplanowane jest wystąpienie wprowadzające ministra obrony narodowej oraz dyskusje ekspertów w panelach: wojskowym, naukowo – społecznym oraz medialnym.

Ponadto, na ścieżce edukacyjnej, która zostanie przygotowana przez instruktorów – komandosów  z Jednostki Wojskowej Komandosów, kandydaci do służby w wojskach OT, będą mogli dowiedzieć się jak przygotować się do egzaminów sprawnościowych, a dzięki specjalnemu urządzeniu będą oni mogli ocenić własną kondycję i przeanalizować możliwości swojego ciała.

MON/RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl