fot. wikipedia

Komunikat organizacyjny przed pielgrzymką

Drodzy Państwo,

W związku ze zbliżającą się XXV Pielgrzymką Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę, uruchamiamy telefon zgłoszeń dla lekarzy i pielęgniarek chcących służyć pielgrzymom w punktach medycznych oraz dla uczestników procesji z darami podczas Mszy św. i pocztów sztandarowych.

Zgłoszenia telefoniczne przyjmujemy pod numerem: 56 610 81 22 do czwartku (7 lipca) włącznie, oprócz  niedzieli, w godzinach od 09.00 do 18.00. Z racji organizacyjnych nie będziemy przyjmować zgłoszeń w Częstochowie.

Organizatorom przypominamy również o informacjach dla uczestników. Jak bywa w tak dużym zgromadzeniu, zdarza się odłączenie od grupy, dlatego prosimy, aby każdy uczestnik miał przy sobie kartkę z informacją: skąd przyjechał, nazwisko i numer telefonu organizatora i kierowcy.

Organizatorów i uczestników prosimy również, aby po zakończonej uroczystości włączyli swoje telefony, by w razie potrzeby można było skontaktować się ze sobą. Punkt dla osób zagubionych będzie się znajdował przy pomniku ks. kard. Stefana Wyszyńskiego.

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich pielgrzymów. Do zobaczenia na Jasnej Górze!

drukuj