Komitet Polityczny PiS ustalił ponad 40 kandydatur na prezydentów miast

Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości ustalił w środę ponad 40 kandydatur na prezydentów miast w nadchodzących wyborach samorządowych. Poinformowała o tym po posiedzeniu Komitetu rzeczniczka partii Beata Mazurek. Jak dodała kandydatury zostaną wkrótce zaprezentowane.

Beata Mazurek powiedziała, że posiedzenie Komitetu przebiegało sprawnie.

„Podjęliśmy stosowne uchwały i zabieramy się do dalszych prac i do tego, aby dalsi kandydaci – przecież miast na prawach prezydenckich jest 106 – byli jak najszybciej przez PiS i obóz Zjednoczonej Prawicy wyłonieni” – dodała rzecznik partii.

Beata Mazurek poinformowała, że lista z nazwiskami kandydatów zostanie wkrótce zaprezentowana na stronie internetowej partii.

Jak dodała, na środowym posiedzeniu Komitetu omawiano też „sprawy techniczne” związane z funkcjonowaniem partii.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl