Kolejny dzień obchodów 95. rocznicy powołania policji

Dziś kolejny dzień obchodów 95. rocznicy powołania policji. Uroczystości rozpoczną się Mszą św. o godz. 9.00 w Bazylice Św. Krzyża w Warszawie. Eucharystię sprawował będzie ks. bp Józef Guzdek, biskup polowy Wojska Polskiego.

Po południu odbędzie się piknik rodzinny na Agrykoli, podczas którego będzie można posłuchać m.in. występów muzycznych, obejrzeć pokazy pododdziałów policji i wystawę sprzętu policyjnego. Na zakończenie funkcjonariusze zaprezentują swoje umiejętności sportowe podczas meczu finałowego turnieju piłki nożnej drużyn policyjnych.

W  największej formacji mundurowej w kraju służy ok. 100 tys. policjantów. Wspiera ich 25 tys. pracowników cywilnych.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl