Kolejne przesłuchania funkcjonariuszy BOR po wypadku samochodu premier

Prokuratura dziś i jutro przesłucha kolejnych funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu obecnych na miejscu wypadku z udziałem limuzyny premier Beaty Szydło w Oświęcimiu.

Poszkodowany w wypadku szef ochrony premier złoży zeznania w Warszawie. Prokuratura wystąpi także o kolejną ekspertyzę dotyczącą stanu jego zdrowia.

Śledczy poszukują również kierowcy samochodu, który mógł jechać tuż za seicento podejrzanego o spowodowanie wypadku Sebastiana K. Jak podają media, chodzi o samochód marki Renault w ciemnym kolorze, widoczny na nagraniach z monitoringu.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl