fot. Monika Bilska

Kolejne obrony prac dyplomowych na WSKSiM w Toruniu

W Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu trwają obrony prac. Dziś odbędą się egzaminy podyplomowe z kierunku polityka gospodarcza oraz finanse i bankowość.

Projekt ten toruńska uczelnia realizuje we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Dziekan WSKSiM dr Dorota Żuchowska wskazuje, że prace studentów dotyczą różnorodnych aspektów związanych m.in. z finansami.

– Duża grupa studentów podchodzi do egzaminów dyplomowych.  Przygotowane są bardzo ciekawe prace dotyczące polityki gospodarczej, dotyczące bankowości, dotyczące kwestii związanej z perspektywą wejścia Polski do strefy euro czy dotyczące brexitu pod względem gospodarczym, więc ta tematyczna różnorodność jest bardzo duża. Mamy nadzieję, że też będą ciekawe odpowiedzi – mówi dr Dorota Żuchowska.

Wcześniej odbyły się obrony prac m.in. na kierunkach MBA, retoryka i komunikacja społeczna oraz logistyka. Więcej informacji dotyczących oferty kształcenia w toruńskiej uczelni można znaleźć na stronie www.wsksim.edu.pl

RIRM

drukuj