fot. twitter.com/prezydentpl

Kancelaria Prezydenta RP: we wtorek konsultacje najpierw z PiS, później z KO. W środę konsultacje z Trzecią Drogą, Lewicą i Konfederacją

W przyszły wtorek i środę prezydent Andrzej Duda spotka się z przedstawicielami poszczególnych komitetów wyborczych, osobno z każdym – podała w piątek Kancelaria Prezydenta RP. Na wtorek na godz. 12.00 zaplanowano konsultacje z PiS, a na 14.00 z KO. W środę odbędą się spotkania kolejno z Trzecią Drogą, Lewicą i Konfederacją.

Kancelaria Prezydenta RP przekazała w komunikacie, że w przyszły wtorek i środę, 24 i 25 października, na zaproszenie prezydenta Andrzeja Dudy w Pałacu Prezydenckim odbędą się konsultacje z przedstawicielami poszczególnych komitetów wyborczych, które będą miały swoją reprezentację w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej X kadencji. Jak podkreślono, spotkania odbędą się osobno z każdym z komitetów wyborczych, w kolejności zgodnej z wynikami osiągniętymi przez te komitety w wyborach.

Poinformowano, że na wtorek na godz. 12.00 zaplanowano spotkania z przedstawicielami KW Prawo i Sprawiedliwość, natomiast na godz. 14.00 konsultacje z KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni.

W środę prezydent spotka się z przedstawicielami KKW Trzecia Droga Polskie Stronnictwo Ludowe – Polska 2050 Szymona Hołowni (godz. 11.00), KW Nowa Lewica (godz. 13.00) i KW Konfederacja Wolność i Niepodległość (godz. 15.00).

W wyborach do Sejmu PiS zdobyło 194 mandaty, KO – 157; Trzecia Droga – 65; Nowa Lewica – 26; Konfederacja – 18.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl