Kanada: Trzęsienie ziemi o sile 6,7

Wstrząsy o sile 6,7 w skali Richtera wystąpiły w nocy ze środy na czwartek u wybrzeży kanadyjskiej wyspy Vancouver na Oceanie Spokojnym – podały amerykańskie służby geologiczne USGS.

Epicentrum wstrząsów znajdowało się ok. 40 km na południowy zachód od miejscowości Port Alice, w prowincji Kolumbia Brytyjska, a ich ognisko na głębokości ok. 22 km.

Na razie nie ma informacji o zniszczeniach ani ofiarach. Znajdujące się w Palmer centrum ostrzegania przed tsunami na Alasce i na Zachodnim Wybrzeżu USA podało, że nie ma niebezpieczeństwa wystąpienia tsunami.

PAP

 

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl