fot. pixabay.com

Kalisz: W czwartek 200. spotkanie modlitewne w intencji rodzin i obrony życia poczętego

„Święty Józefie, bądź nam orędownikiem, pomocnikiem i przewodnikiem w chwilach trudnych” – to temat dwusetnego spotkania modlitewnego w Narodowym Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu, które odbędzie się w najbliższy czwartek. Transmisję z wydarzenia przeprowadzi Radio Maryja i TV Trwam. 

W czwartek 7 stycznia odbędzie się dwusetne I-czwartkowe spotkanie modlitewne w Narodowym Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu. Podczas obchodów sprawowana będzie Msza święta i nabożeństwo w intencji rodzin oraz obrony życia poczętego.

Spotkanie rozpocznie się o godz.17.00. Po krótkim przywitaniu przez ks. prałata dra Jacka Plotę celebrowane będzie nabożeństwo.

Następnie ks. Andrzej Antoni Klimek, kapłan diecezji kaliskiej i redaktor naczelny dwutygodnika „Opiekun”, wygłosi wykład pt. „O święty Józefie, okaż się ojcem także i nam, i prowadź nas na drodze życia”.

O godz. 18.00 rozpocznie się koncelebrowana Msza święta, której przewodniczył będzie ks. bp Adrian Galbas SAC, biskup pomocniczy diecezji ełckiej, przewodniczący Rady ds. Apostolstwa Świeckich w Konferencji Episkopatu Polski.

Wydarzenie będzie transmitowane na falach TV Trwam i Radia Maryja.

radiomaryja.pl

drukuj