fot. PAP/EPA

Juncker pod wpływem alkoholu na szczycie NATO?

Czy Szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker był pijany podczas szczytu NATO w Brukseli? Po obejrzeniu materiału wideo wnioski nasuwają się same. Juncker już wcześniej na wielu ważnych międzynarodowych imprezach był już przyłapywany w stanie wskazującym.

Zachowanie szefa Komisji Europejskiej podczas wielu ważnych wydarzeń – delikatnie mówiąc – pozostawia wiele do życzenia. Poniżej zdjęcie śpiącego Jean-Claude Junckera podczas audiencji u Ojca Świętego Franciszka.

To nagranie ze szczytu partnerstwa wschodniego w Rydze. Juncker całował gości w czoło, przybijał piątki, klepał po karku czy po policzku.

Czy Jean-Claude Juncker był także pijany podczas szczytu NATO w Brukseli? Takie wnioski można wyciągnąć po obejrzeniu materiałów wideo z drugiego dnia szczytu; szczytu podczas, którego omawiano ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa międzynarodowego sprawy. Szef KE podczas tak ważnego wydarzenia ledwo trzymał się na nogach. W utrzymaniu równowagi pomagać musieli mu inni politycy, m.in. prezydent Ukrainy Petro Poroszenko.

TV Trwam News/RIRM

drukuj