„Jak można dobrze rządzić Polską?” – debata PiS

„Sprawne państwo. Jak można dobrze rządzić Polską” pod takim hasłem dziś w Sejmie odbędzie się kolejna debata PiS z cyklu Alternatywa. W dyskusji udział weźmie ok. 30 polityków i ekspertów.

Organizatorem spotkania jest prof. Piotr Gliński – kandydat tej partii na premiera rządu technicznego. W dyskusji udział weźmie m.in. Andrzej Zybertowicz, Witold Kieżun, Krzysztof Rybiński i Paweł Śpiewak.  Obecny będzie także prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Rozmowy mają się skupić min. na wizji programowej największej partii opozycyjnej  oraz na pomysłach reform.

-Będziemy mówić o państwie i o tym, jak nim dobrze rządzić we wszystkich jego dziedzinach – od polityki, gospodarki po prawo. Przede wszystkim będziemy mówić właśnie o prawie, które powinno być przyjazne obywatelom; będziemy mówili o administracji, o dobrym rządzeniu, o zaufaniu do państwa, o roli państwa szczególnie we współczesnych czasach – mówi prof. Józefina Hrynkiewicz, która będzie brała udział w debacie

To nie pierwsza tego typu debata Prawa i Sprawiedliwości. PiS zorganizował już 5 debat: o gospodarce, zdrowiu, zatrudnieniu, samorządach i rolnictwie.

 

 

Wypowiedź pani prof. Józefiny Hrynkiewicz


Pobierz Pobierz

 

RIRM

 

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl