fot. pixabay.com

Jak manipuluje aborcyjna lewica, aby przepchnąć tzw. aborcję na życzenie?

Pod koniec czerwca Sejm odrzucił projekt „Legalna aborcja bez kompromisów” zakładający dopuszczalność zabijania nienarodzonych dzieci na życzenie. Magdalena Korzekwa-Kaliszuk, prezes Fundacji Grupa Proelio, w nagraniu wideo szczegółowo tłumaczy, jakie radykalne postulaty zawierał dokument oraz jakimi manipulacjami posługują się środowiska aborcyjne w celu zalegalizowania zabijania nienarodzonych dzieci.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo radykalne postulaty są forsowane przez środowiska aborcyjne. Dyskusja na temat tzw. aborcji będzie na pewno jeszcze wielokrotnie powracać, dlatego – jak podkreśla Magdalena Korzekwa-Kaliszuk – warto być świadomym, jakimi manipulacjami posługuje się aborcyjna lewica.

– Środowiska aborcyjnej lewicy domagają się nie tylko możliwości zabijania nienarodzonych dzieci bez ograniczeń do 12 tygodnia ciąży, ale niemal do 24 tygodnia ciąży. Chcą także, aby aborcję mogły wykonywać już 13-letnie dziewczynki – bez zgody i wiedzy rodziców. Aby osiągnąć swoje okrutne cele, aborcyjna lewica posługuje się szeregiem manipulacji. Jej koronnym argumentem, który ma uzasadniać aborcję na życzenie, jest tragiczna śmierć pani Izabeli z Pszczyny. Podczas debaty nad projektem „Legalna aborcja” ta tragedia była przywoływana niemal przez każdą osobę popierająca projekt. Wmawianie, że aby uniknąć takich tragedii konieczne są tak radykalne postulaty, to wyjątkowo cyniczne wykorzystywanie tej śmierci. Dyskusja na temat aborcji będzie na pewno jeszcze wielokrotnie powracać, dlatego warto być świadomym tego, o co walczy aborcyjna lewica i jakimi manipulacjami się posługuje” – tłumaczy prezes Fundacji Grupa Proelio.

Fundacja Grupa Proelio

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl