J. Kaczyński: Święta Bożego Narodzenia to święta jedności

Święta Bożego Narodzenia to święta jedności. Święta jedności, która jest nam wszystkim bardzo, ale to bardzo potrzebna, szczególnie w trudnym czasie. Jestem przekonany, że ten trudny czas mija. Tego wszystkim życzę, wszystkim Polakom, niezależnie od tego gdzie są, kim są, jakie mają poglądy, czym się od siebie różnią – powiedział wicepremier, prezes PiS Jarosław Kaczyński w życzeniach z okazji Bożego Narodzenia.

Prezes PiS, wicepremier Jarosław Kaczyński w życzeniach opublikowanych w mediach społecznościowych podkreślił, że święto Narodzenia Pańskiego to święto, które przynosi ze sobą przede wszystkim radość i nadzieję.

„Nadzieję na dobrą przyszłość, dobrą przyszłość każdego z nas, każdej rodziny i tej wielkiej rodziny jaką jest Naród” – powiedział Jarosław Kaczyński.

Jak zaznaczył, dziś, w trudnym momencie, w momencie, gdy trwa ciągle pandemia, „ta nadzieja na przyszłość jest szczególnie ważna”.

„Wierzę, że przyszły zbliżający się 2021 rok, będzie rokiem, w którym ta zaraza, która nas dotknęła się zakończy, że potrafimy zwyciężyć, byśmy odetchnęli, byśmy mogli spokojnie dalej żyć, pracować, bawić się” – mówił Kaczyński.

Zaznaczył też, że jest przekonany, że przed „Polską dobra, a nawet wielka przyszłość, ale musimy być cierpliwi, zdecydowani, kiedy trzeba zdyscyplinowani i być przede wszystkim razem”.

„Święta Bożego Narodzenia to także święta jedności. Święta jedności, która jest na wszystkim bardzo, ale to bardzo potrzebna, szczególnie w trudnym czasie Jestem przekonany że ten trudny czas mija. Tego wszystkim życzę, wszystkim Polakom, niezależnie od tego gdzie są, kim są, jakie mają poglądy, czym się od siebie różnią. Jesteśmy jedną wielką rodziną i chcemy nią być. Wierzę że ta rodzina będzie częścią, ale bardzo ważną i samodzielną, częścią wielkiej europejskiej rodziny” – powiedział Kaczyński.

PAP

drukuj