fot. PAP/Radek Pietruszka

J. Kaczyński: Pokazaliśmy w trakcie wielkiego nieszczęścia siłę. Ta siła powinna służyć nam dla rozwoju i umacniania się we wszystkich dziedzinach 

Wicepremier Jarosław Kaczyński wyraził przekonanie, że za kilka miesięcy będzie już po „zarazie” oraz że „będziemy mogli budować coś naprawdę wielkiego i ważnego”.

Lider Zjednoczonej Prawicy zabrał głos za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych. Jarosław Kaczyński mówił, m.in. o reformach, które mają być przeprowadzone po pandemii koronawirusa.

Prezes PiS-u zwrócił uwagę, że Polska gospodarka wykazała się odpornością na koronakryzys. Teraz z nadzieją patrzy na przyszłość.

– Pokazaliśmy w nieszczęściu, w trakcie wielkiego nieszczęścia, siłę. I ta siła powinna nam służyć dalej, tylko służyć już dla rozwoju, dla umacniania się, umacniania się we wszystkich dziedzinach. Fundamentem bardzo wielu dziedzin – nie chcę powiedzieć, że wszystkich, bo sfera duchowa jest też ogromnie ważna, a może tak naprawdę, na dłuższą metę najważniejsza – podstawą tego wszystkiego, co nas na co dzień otacza, jest gospodarka. Tę gospodarkę będziemy mieli szansę rozwijać naprawdę szybko – mówił Jarosław Kaczyński.      

Podstawą tego rozwoju ma być Nowy Ład, którego szczegóły mamy poznać wkrótce. PiS przedstawił na razie założenia tego programu.

Nowy Ład ma się składać z m.in.: rozwiązań dotyczących zdrowia, rynku zatrudnienia, funkcjonowania firm oraz poprawy klimatu.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl