J. Kaczyński: PiS udowodniło, że potrafi rządzić – uczciwie, wiarygodnie i potrafi spełniać zapowiedzi

Prawo i Sprawiedliwość udowodniło w ciągu trzech lat, że potrafi rządzić uczciwie, potrafi być wiarygodne, potrafi robić to wszystko, co zostało zapowiedziane – oświadczył prezes PiS Jarosław Kaczyński. To nie deklaracje i słowa, a konkrety wskazują na to, że PiS potrafi rządzić – dodał.

W Szeligach pod Warszawą odbywa się konwencja PiS; poza prezesem PiS bierze w niej udział m.in. premier Mateusz Morawiecki. Podczas konwencji zostaną podsumowane trzy lata działalności ugrupowania oraz przedstawione zostaną plany na przyszłość.

„Możemy powiedzieć z niemałym zadowoleniem, że Prawo i Sprawiedliwość udowodniło w ciągu tych trzech lat, ale także w latach 2005-2007, że potrafi rządzić – uczciwie, potrafi być wiarygodne, potrafi robić to wszystko, co zostało zapowiedziane” – podkreślił Jarosław Kaczyński.

Przekonywał, że jest to „niezwykle ważna cecha”.

„Można powiedzieć, jeśli spojrzeć na te ostatnie 30 lat naszej historii, ale także i na poprzednie lata – (cecha) deficytowa” – mówił Jarosław Kaczyński.

Zaznaczył, że PiS ten „deficyt zlikwidował”.

„To jest już nasze wielkie osiągnięcie i o tym powinni wiedzieć nasi rodacy” – oświadczył.

Wskazał również, że „to nie deklaracje, nie słowa, a konkrety i liczby” wskazują na to, że PiS potrafi rządzić.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl