fot. PAP/EPA

J. Biden: Zagrożenie atakiem chemicznym przez Rosję jest realne

Zagrożenie atakiem chemicznym przez Rosję jest realne –  wskazał dziś prezydent USA, Joe Biden, przed wylotem do Brukseli. Prezydent odpowiedział w ten sposób na pytanie dziennikarza.

Joe Biden został zapytany w drodze do śmigłowca Marine One przez dziennikarza CNN, na ile poważne jest ryzyko użycia przez Rosję broni chemicznej.

„Myślę, że to realne zagrożenie” – wskazał prezydent USA, nie rozwijając swojej wypowiedzi.

Joe Biden szerzej na ten temat wypowiedział się we wtorek, kiedy ocenił, że widzi „jasne znaki” wskazujące, że Rosja przygotowuje prowokacje z użyciem broni chemicznej. Dodał, że Władimir Putin może tego się dopuścić, bo jest „przyparty do ściany”.

PAP

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl