Hiszpania: Pożar na koncercie w Barcelonie; ewakuowano 22 tys. ludzi

W związku z pożarem, jaki wybuchł w nocy z soboty na niedzielę na scenie festiwalu Tomorrowland Unite Spain w Barcelonie, służby ratownicze ewakuowały 22 tys. widzów. Akcję przeprowadzono sprawnie. Nie było ofiar śmiertelnych, ani rannych. Policja prowadzi śledztwo.

Przyczyny wybuchu pożaru wciąż nie są znane. Straż pożarna uważa, że powodem pojawienia się ognia było użycie przy budowie dekoracji łatwopalnych materiałów konstrukcyjnych. Do zaprószenia ognia doszło podczas pokazów pirotechnicznych – pisze na swej stronie the Globo.

Tommorland Unite Spain w Barcelonie to jedna z największych imprez muzycznych w Hiszpanii.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl