fot. twitter.com

Gdynia: Rusza Verva Street Racing 

W Gdyni rusza dziś największa impreza samochodowa w Polsce – Verva Street Racing. Wydarzenie organizuje PKN Orlen.

Na uczestników widowiska czekają szybkie samochody oraz najlepsi kierowcy w Polsce. Wśród nich jest m.in. Robert Kubica. Dodatkowo podczas wydarzenia odbędą się liczne koncerty. Impreza potrwa dwa dni.

Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen, wskazał, że Verva Street Racing to doskonała promocja nie tylko spółki, ale również miasta.

Nasza firma Orlen produkuje paliwa, w związku z tym jest to impreza, która wpina się w nasz biznes. Ale jest to też impreza, która pokazuje, że Orlen nie tylko zarabia, ale swoimi zyskami dzieli się, by angażować się w swojego rodzaju imprezy, które zdecydowanie będą promować Orlen i nasze piękne miasta. W tamtym roku ta impreza była w pięknym Krakowie, a dziś jest w pięknej Gdyni. Jest to promocja, swoiste święto motoryzacji. To impreza otwarta, gdzie pokażemy sprzęty, samochody, ale też ludzi – powiedział Daniel Obajtek.

Verva Street Racing odbywa się nieprzerwanie od 2010 roku. Podczas wszystkich dotychczasowych edycji impreza zgromadziła ponad 2050 sportowych pojazdów oraz blisko 600 tys. widzów.

Do tej pory Verva Street Racing gościł  m.in. w Krakowie i w Warszawie. 

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl