fot. twitter.com/GDDKiA

GDDKiA: mgły w trzech województwach

Mgły utrudnią podróżowanie kierowcom na Podlasiu, Pomorzu oraz Warmii i Mazurach – wynika z porannego komunikatu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że wszystkie drogi krajowe są przejezdne, a na sieci dróg krajowych pracuje 56 pojazdów do zimowego utrzymania.

W ciągu dnia na południu kraju możemy się spodziewać małego i umiarkowanego zachmurzenia, na pozostałym obszarze umiarkowane i duże. Na wschodzie i północnym wschodzie możliwe są słabe opady deszczu lub mżawki. Opady początkowo mogą być marznące, powodujące gołoledź.

Lokalnie w północnej połowie kraju do południa utrzymywać się będzie mgła ograniczająca widzialność do 200 metrów. Temperatura maksymalna od 4 st. na wschodzie do 13 st. na południowym zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, na północnym wschodzie kraju i nad morzem okresami porywisty, północno-zachodni.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl