fot. PAP/Rafał Guz

E. Witek: odejść z taką klasą w szczycie popularności to niespotykane w polityce zjawisko

Odejść z taką klasą w szczycie popularności i wspaniałych osiągnięć to niespotykane w polityce zjawisko. Pani premier, to był zaszczyt być z panią w jednej drużynie – podkreśliła szefowa gabinetu premier Beaty Szydło, Elżbieta Witek.

„Odejść z taką klasą w szczycie popularności i wspaniałych osiągnięć to niespotykane w polityce zjawisko. Pani Premier, to był zaszczyt być z Panią w jednej drużynie. Zgromadziła Pani kapitał, który zaprocentuje. Tego jestem pewna. Dziękuję za To, że Pani jest” – napisała Witek na Twitterze.

W czwartek premier Beata Szydło złożyła na ręce Komitetu Politycznego PiS rezygnację z pełnionej przez siebie funkcji; rezygnacja została przyjęta. Komitet Polityczny wysunął jednocześnie na stanowisko nowego premiera kandydaturę Mateusza Morawieckiego. Z nieoficjalnych informacji PAP wynika, że Szydło ma zostać wicepremierem, a reszta zmian w rządzie ma nastąpić w styczniu.

Desygnacja Mateusza Morawieckiego na premiera ma nastąpić w piątek; na wtorek zaplanowano wotum zaufania dla rządu Morawieckiego.

PAP/RIRM

drukuj