fot. Grzegorz Jakubowski/KPRM

Dzień Babci i Dzień Dziadka. Para Prezydencka: Są Państwo nauczycielami życia

Są Państwo dla swoich wnuków wyjątkowymi osobami, nauczycielami życia, cierpliwymi słuchaczami i prawdziwymi przyjaciółmi. Towarzyszą im, poświęcając swój czas i okazując życzliwość, a dzieląc się życiowym doświadczeniem i mądrością, stają się przewodnikami na drodze ku dorosłości – napisała Para Prezydencka, składając życzenia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Para Prezydencka we wpisie opublikowanym na stronie prezydenta złożyła życzenia z okazji obchodzonego we wtorek Dnia Babci oraz Dnia Dziadka.

„Są Państwo dla swoich wnuków wyjątkowymi osobami, nauczycielami życia, cierpliwymi słuchaczami i prawdziwymi przyjaciółmi. Towarzyszą im, poświęcając swój czas i okazując życzliwość, a dzieląc się życiowym doświadczeniem i mądrością, stają się przewodnikami na drodze ku dorosłości” – napisano.

Dziękujemy za trud i wysiłek włożony w wychowanie wnuków – podkreśliła Para Prezydencka.

„Za to, że przekazują Państwo wartości, że kształtują postawy i zaszczepiają dobre wzorce. To ważne i odpowiedzialne zadanie, ale i wielkie szczęście móc dzielić się z najbliższymi miłością i troską. Niech radość i duma z wnuków, tych młodszych i tych już dorosłych, nieustannie Państwu towarzyszą, a okazane dobro zawsze spotyka się z wdzięcznością” – wskazała Para Prezydencka.

„Życzymy wszystkim Babciom i wszystkim Dziadkom zdrowia, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności. Niech to szczególne święto stanie się okazją do tego, by doświadczać rodzinnego ciepła. Niech każdego dnia otacza Państwa serdeczność i dobroć najbliższych, a życiowa satysfakcja i poczucie szczęścia stale Państwu towarzyszą” – zakończyli życzenia Prezydent RP i Pierwsza Dama.

prezydent.pl/TV Trwam News

drukuj