fot. twitter.com/PL_2050

Do Polski 2050 Szymona Hołowni dołączyły kolejne osoby

Do partii Polska 2050 Szymona Hołowni dołączają kolejni politycy. Dziś szeregi ugrupowania zasilił m.in. poseł Mirosław Suchoń, który dotychczas był związany z Koalicją Obywatelską.

O kolejnym transferze polityków do Polski 2050 poinformował przewodniczący partii, Szymon Hołownia. Były celebryta zaznaczył, że z nowymi członkami ugrupowania zamierza zrealizować swoje cele, wśród których znalazła się m.in. zmiana jakości polskiej polityki.

Prof. Mieczysław Ryba, politolog, uważa, że jeśli notowania Polski 2050 będą utrzymywały się na wysokim poziomie, to niewykluczone, że będą kolejne transfery polityczne z Koalicji Obywatelskiej do partii Hołowni.

– Im bliżej wyborów, tym więcej będzie takich transferów, ponieważ politycy Koalicji Obywatelskiej są bardzo mocno nastawieni na kariery polityczne i ze względu na świeżość partii będą mogli uzyskać o wiele więcej niż KO. (…) Szymon Hołownia nie spada, a rośnie, dlatego transfery się utrzymują. Wszystko zależy od tego, jak sytuacja będzie się dalej rozwijać. Na razie wygląda na to, że transferów będzie coraz więcej – wskazuje prof. Mieczysław Ryba.

Oprócz posła Mirosława Suchonia do Polski 2050 dołączyli także Grzegorz Nowosielski (burmistrz Wyszkowa) oraz Wanda Brociek, warszawska aktywistka.

Po politycznym transferze Mirosława Suchonia koło parlamentarne Polska 2050 liczy pięciu posłów oraz jednego senatora.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl