fot. PAP/Paweł Supernak

D. Obajtek: Grupa Orlen obniżyła cenę litra diesla o 20 groszy

Na stacjach Orlenu cena oleju napędowego jest niższa średnio o 20 gr za litr – napisał we wtorek na Twitterze prezes PKN Orlen, Daniel Obajtek. Z dołączonej do wpisu informacji wynika, że Grupa Orlen obniżyła cenę o 20 groszy za litr oleju napędowego.

„Straszyli, że po 5 lutego paliwa będą po 12 zł, jeśli w ogóle będą. Znowu się pomylili. Grupa Orlen robi wszystko, by ceny na stacjach były najbardziej korzystne dla Polaków. Dlatego dziś na stacjach Orlenu cena oleju napędowego jest niższa średnio o 20 gr za litr” – napisał na Twitterze Daniel Obajtek.

Korzystając z pozytywnego otoczenia makroekonomicznego, Grupa Orlen obniżyła cenę o 20 grosz za litr oleju napędowego – wynika z dołączonej do wpisu informacji.

5 lutego br. w życie weszło unijne embargo na dostawy produktów ropopochodnych, m.in. gotowych paliw, z Rosji.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl