COP21: Końcowe porozumienia przesunięto na sobotę

Zawarcie ostatecznego porozumienia na rzecz walki z globalnym ociepleniem zostało przesunięte z piątku na sobotę – dowiedziała się AFP we francuskiej prezydencji międzynarodowej konferencji klimatycznej (COP21). Projekt zostanie przedstawiony w sobotę rano.

„Wolimy pozostawić sobie czas na konsultacje z delegacjami przez cały piątek” przed przedstawieniem ostatecznego tekstu do bezpośredniego przyjęcia na sesji plenarnej – poinformowało to samo źródło.

Tekst „zostanie zaprezentowany w sobotę wcześnie rano w celu przyjęcia w południe” – dodały źródła we francuskiej prezydencji COP21.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl