CBA zatrzymało dwóch b. dyrektorów delegatur CBA w Łodzi i Poznaniu

Gdańscy agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali w środę dwóch byłych dyrektorów delegatur Biura w Łodzi i Poznaniu; podejrzewani są o popełnienie przestępstw urzędniczych – poinformował w środę PAP Piotr Kaczorek z wydziału komunikacji społecznej CBA.

B. dyrektorzy zostali zatrzymani w ramach tego samego śledztwa, co były komendant główny policji Zbigniew Maj, do którego zatrzymania również doszło w środę. [czytaj więcej]  

Zatrzymania b. szefów delegatur CBA z Łodzi i Poznania miały miejsce w okolicach Kalisza, Katowic i Kielc.

Jak podał Piotr Kaczorek, osoby te są podejrzane o popełnienie przestępstw urzędniczych i zostaną przewiezieni do wydziału Prokuratury Krajowej w Rzeszowie, gdzie usłyszą zarzuty.

„W tej chwili trwają czynności przeszukania” – podkreślił.

Jako pierwsze o tych zatrzymaniach poinformowało w środę radio RMF FM.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl