Bogusław Kiernicki nowym prezesem Prawicy Rzeczypospolitej

Na sobotnim posiedzeniu Rada Polityczna Prawicy Rzeczypospolitej wyłoniła nowego prezesa, którym został Bogusław Kiernicki, wieloletni działacz tego ugrupowania – poinformowała w sobotę późnym wieczorem w komunikacie Lidia Sankowska-Grabczuk, rzecznik prasowy Prawicy RP.

Podczas sobotniego posiedzenia Rada Polityczna zajęła się także kwestią nadchodzących wyborów parlamentarnych.

„Rada rekomendowała start Prawicy Rzeczypospolitej w szerokim porozumieniu politycznym, aprobującym postulaty Prawicy Rzeczypospolitej, a w szczególności wypowiedzenie przez Polskę genderowej konwencji stambulskiej” – głosi komunikat.

Lidia Sankowska-Grabczuk poinformowała także w komunikacie, że „Rada Polityczna udzieliła pełnego poparcia prezydium, na czele z nowy prezesem w dalszym rozmowach politycznych dotyczących wyborów. Ostateczne decyzje zapadną na kolejnej Radzie Politycznej na początku lipca br.”

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl