Beata Mazurek rzecznikiem klubu parlamentarnego PiS

Poseł Beata Mazurek została nowym rzecznikiem prasowym klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości. Zależy mi, by nasz komunikat o dobrej zmianie dotarł do wszystkich Polaków – powiedziała Mazurek.

Nowa rzecznik klubu PiS podkreśliła, jak ważna jest dobra komunikacja z Polakami. „Zależy mi przede wszystkim na rzetelnym przekazie, by nasz komunikat o dobrej zmianie dotarł do wszystkich Polaków” – powiedziała w rozmowie z PAP Agata Mazurek.

Mazurek urodziła się w 1967 roku w Ostrowi Mazowieckiej. Z zawodu jest socjologiem. Tytuł magistra uzyskała na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II na Wydziale Nauk Społecznych w 1991 roku. Ukończyła też studia podyplomowe na kierunkach: zarządzanie w administracji i samorządzie w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Lublinie oraz europejskie organizacje rynku pracy w Wyższej Szkole Humanistycznej w Pułtusku. Jak czytamy na stronie internetowej Beaty Mazurek, jej dotychczasowa kilkunastoletnia praca zawodowa związana była z obszarem polityki społecznej. Jest członkiem sejmowych komisji: ds. służb specjalnych i komisji polityki społecznej i Rodziny. Pracuje również w podkomisji stałej ds. osób niepełnosprawnych.

PAP/RIRM

drukuj