B. Mazurek: Jarosław Kaczyński przeszedł zabieg kolana

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński przeszedł zabieg kolana, teraz czeka go leczenie usprawniające i planowana rehabilitacja. O tym, jak długo to wszystko będzie trwało, zdecydują lekarze – poinformowała dziś PAP rzecznik PiS Beata Mazurek.

Jarosław Kaczyński przebywa w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ul. Szaserów w Warszawie. W środę wiceszef PiS, minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński poinformował w TVN24, że prezes PiS ma problem z kolanem.

To kolano go boli. Pracują nad tym kolanem wybitni ortopedzi, ale na polityczną emeryturę się nie wybiera” – mówił Joachim Brudziński.

W czwartek rzecznik PiS w rozmowie z PAP odniosła się do stanu zdrowia lidera partii.

Jarosław Kaczyński od ponad 10 lat jest pod opieką Wojskowego Instytutu Medycznego, główną przyczyną problemów zdrowotnych, w tym obecnie trwającej hospitalizacji, jest choroba zwyrodnieniowa stawów” – powiedziała Beata Mazurek.

Prezes przeszedł zabieg na kolano. Teraz czeka go leczenie usprawniające i planowana rehabilitacja” – poinformowała rzecznik partii rządzącej.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl