List poseł Anny Sobeckiej ws. pakietu onkologicznego

Poseł Anna Sobecka wystosowała list do Ministra Zdrowia Bartosza Arłukowicza z apelem o interwencję ws. pakietu onkologicznego. Do biura posłanki trafiły uwagi środowisk lekarskich, które sygnalizują nieprawidłowości dotyczące pakietu.

Lekarze apelują m.in., aby określić standardy postępowania w poszczególnych rodzajach nowotworów na poszczególnych etapach postępowania począwszy od podejrzenia choroby nowotworowej aż do zakończenia leczenia i kontroli. Chcą także, aby we wstępnej diagnostyce onkologicznej uwzględnione było określenie jednoznacznych kryteriów rozpoznania choroby nowotworowej w poszczególnych typach nowotworów, które warunkowałoby rozliczenie pakietu.

List poseł Anny Sobeckiej do Ministra Zdrowia [Czytaj]

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl