Apel o włączenie się do akcji Fundacji Pro-Prawo do Życia

W uroczystość Zwiastowania Pańskiego obchodzimy Dzień Świętości Życia. Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy pragnie w tym dniu zachęcić wszystkich ludzi dobrej woli, aby włączyli się do akcji Fundacji Pro – Prawo do Życia, mającej na celu powstrzymanie mordowania nienarodzonych dzieci.

2 kwietnia został zarejestrowany Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop Aborcji”. Celem Komitetu jest zmiana ustawy o ochronie życia. Fundacja Pro – Prawo do Życia przygotowała obywatelski projekt, który przywraca pełną ochronę życia dzieci chorych i podejrzanych o chorobę.

Akcja zbierania podpisów potrwa do 2 lipca. Organizatorzy zapraszają wszystkich do włączenia się w zbiórkę podpisów.

„Mamy szansę uratować życie bezbronnych dzieci, które same bronić się nie mogą. Nie bądźmy obojętni” – akcentują.

Karta do zbiórki podpisów


Biuro Prasowe KSD

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl