fot. twitter.com

22 lata „Naszego Dziennika”

22 lata temu do druku oddano pierwszy numer „Naszego Dziennika”, jedynej tak pro-polskiej gazety, która od lat służby Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie.

Pierwszy numer „Naszego Dziennika” ukazał 29 stycznia 1998 r. Od tamtego czasu pani Gertruda Szumska każdego dnia kupuje kolejne wydania dziennika.

– Po raz pierwszy, jak zobaczyłam gazetę, była radość, wielka radość, że mamy naszą polską, katolicką gazetę. I wtedy poszłam do sklepu najbliżej mojego domu i zaproponowałam, żeby sprowadzali „Nasz Dziennik”, odkładali mi do teczki, a ja będę dokonywała wszystkich zakupów w tym sklepie – wskazuje.

W gazecie znajdują się publikacje dotyczące przeróżnych tematów i to właśnie za to najbardziej wdzięczni są czytelnicy – zaznacza pani Gertruda.

– To jest jedyny polski katolicki dziennik, który przekazuje nam prawdę, który zapoznaje nas z życiem bieżącym, ze sprawami politycznymi, gospodarczymi, patriotycznymi, ale też i historycznymi. Tego nie znajdziemy w żadnym z dzienników polskojęzycznych, które są dotowane przez obce państwa – podkreśla Gertruda Szumska.

W „Naszym Dzienniku” można znaleźć nie tylko artykuły, ale także felietony, czy ciekawe wywiady. W prasie pojawiają się porady medyczne, przepisy kulinarne oraz listy od czytelników. „Nasz Dziennik”, poza formatem papierowym, jest dostępny także w wersji elektronicznej. Więcej informacji można znaleźć na www.naszdziennik.pl.

TV Trwam News

drukuj