12 rannych w strzelaninie w Chicago

Co najmniej 12 osób zostało rannych w czwartek wieczorem czasu lokalnego w strzelaninie w parku South Side w południowo-zachodniej części Chicago – poinformowały władze. Wśród rannych jest trzyletnie dziecko; trzy osoby są w stanie poważnym lub krytycznym.

Do strzelaniny doszło około godz. 22 czasu lokalnego (godz. 5 rano w piątek czasu polskiego) na terenie przemysłowo-mieszkalnej dzielnicy o nazwie Back of the Yards, najprawdopodobniej na boisku do gry w koszykówkę – podał na swojej stronie internetowej dziennik „Chicago Harald Tribune”.

Na miejsce wysłano kilka karetek pogotowia oraz około 60 policjantów.

Nie podano na razie więcej informacji o okolicznościach incydentu

 

PAP/RIRM 

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl